IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój Dorei

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Ilivarra
Cesarzowa Thangaldaros

Ilivarra


Liczba postów : 131
Join date : 19/07/2014
Age : 35
Skąd : Mazowieckie

Pokój Dorei Empty
PisanieTemat: Pokój Dorei   Pokój Dorei EmptyPon Sie 18, 2014 2:22 pm

Uzupełnisz sobie później

Weszli do jednego z wolnych pokoi służbowych i powiedziała.
- To jest od dzisiaj twój pokój służbowy - Odpowiedziała do niego spokojnym głosem, jednakze później pokazała jemu co on może używać i gdzie wszystko jest żeby nie bał się tego używać czy coś podobnego.
- Mam nadzieje że zadomowisz się tutaj - Odpowiedziała do niego.
Powrót do góry Go down
Dorei
Niewolnik

Dorei


Liczba postów : 133
Join date : 17/08/2014

Pokój Dorei Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Dorei   Pokój Dorei EmptyPon Sie 18, 2014 2:27 pm

// musisz mi zedytować potem :P//


Wszedł. Pierwsze co zrobił to wielkie 'Wow". Miał tu łóżko, szafkę,a nawet dywanik ! Duże okno. Biegałem po pokoiku zszokowany. Po chwili zatrzymałem się i obróciłem głowę.
- Naprawdę mogę tutaj zostać Pani? To miejsce jest cudowne ! - odparłem. Nie oszukujmy się. Przez całe życie jedynie na co mogłem liczyć to ciemna, wilgotna cela. I kat.
Powrót do góry Go down
Ilivarra
Cesarzowa Thangaldaros

Ilivarra


Liczba postów : 131
Join date : 19/07/2014
Age : 35
Skąd : Mazowieckie

Pokój Dorei Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Dorei   Pokój Dorei EmptyPon Sie 18, 2014 3:31 pm

//sam edytniesz przeciez//

- Cieszymy mnie to że podoba ci się to miejsce tak naprawdę, tak twoje mieszkanie - Dziewczyna pierwszy dostrzegała radość, z takiej błachostki szczerze nie byla zbytnio nauczona może mama jej która wisi na łożu śmierci w tym zamku w innym pokoju, często odwiedza ale dwóch braci głownie przy niej siedzi, bo ja jako jedyna wyrwałam się do rządzenia tym cesarstwem po Ojcu bo sami bracia nie chcieli tego, ale wracając patrząc na swojego nowego służącego, bo niewolnik brzydko brzmi.
- No to naciesz się i umyj się, a tutaj masz ubrania, sam raz twój rozmiar - Odpowiedziała jedynie dzisiaj ma jakiś dzisiaj dobry dzień, a tak to rozkapryszona jest i sadystyczna do innych.
Powrót do góry Go down
Dorei
Niewolnik

Dorei


Liczba postów : 133
Join date : 17/08/2014

Pokój Dorei Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Dorei   Pokój Dorei EmptyPon Sie 18, 2014 3:36 pm

// no właśnie nie mogę xD//

coo brzydko. Niewolnik brzmi bardziej sexownie niż służący! W każdym razie na twarzy dorei pojawił się drobny uśmiech - chyba po raz pierwszy od dobrych 7-8 lat. Wziął ubrania po czym nie zwlekał z tym wszystkim. Wskoczył do wanny by jak najszybciej sie umyć. Ale capił! No cóż, tam gdzie był to wcale się nie kąpał... W końcu wyszedł z wody, wytarł się, ubrał. Wrócił drepcząc do swojej Pani, ukląkł przed nią.
- Dziękuję Ci Pani. Czy jest jakaś zachcianka którą mógłbym spełnić ? - zapytałem obserwując ją choć co chwilę spuszczałem wzrok.
Powrót do góry Go down
Ilivarra
Cesarzowa Thangaldaros

Ilivarra


Liczba postów : 131
Join date : 19/07/2014
Age : 35
Skąd : Mazowieckie

Pokój Dorei Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Dorei   Pokój Dorei EmptyPon Sie 18, 2014 4:14 pm

//dobra to editne, koniec offtopu//

Dziewczyna trochę ciekawi ją to, jak da sobie radę z bycia służącym. Ciekawi ją to jeszcze bardziej co by zrobił ale niech wpierw ogarnie się. Odetchnęła najwyażniej myśląc że potrzebuje jak obrońcy i jak służącego czy nawet niewolnika to czasem ją dobija te słowo, ale przyzwyczai się przecież w dodatku musi dowiedzieć kim jej ojcem był bo z ksiąg co czytała nie ma zbytnio nic o nim. Wpadła do głowy pomysł, ciocia Rhia może jej opowiedzieć proste.
- Proszę, właściwie możesz posprzątać zamek w bibliotece bo strasznie dużo pyłu jest - Odpowiedziała z lekkim odechceniem w stronę sługi, oczywiście da mu też zasady, żeby czuł się trochę lepeij niż w tych lochach.
Powrót do góry Go down
Dorei
Niewolnik

Dorei


Liczba postów : 133
Join date : 17/08/2014

Pokój Dorei Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Dorei   Pokój Dorei EmptyPon Sie 18, 2014 4:40 pm

Podniósł się z klęczek, skinął głową.
- A czy mogłaby mi Pani wskazać gdzie jest biblioteka? - zapytał nieśmiało. Westchnąłem cichutko. Wszystko było lepsze od kolejnych badań i wizyt kata.
Powrót do góry Go down
Ilivarra
Cesarzowa Thangaldaros

Ilivarra


Liczba postów : 131
Join date : 19/07/2014
Age : 35
Skąd : Mazowieckie

Pokój Dorei Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Dorei   Pokój Dorei EmptyPon Sie 18, 2014 4:49 pm

- Dobrze mogę ci pokazać nawet teraz, bo idę do niej wziąć książkę - Odpowiedziała do niego, w takim wypadku cesarzowa beznamiętnym wyrazem twarzy, powiedziała.
- Chodź za mną - Odpowiedziała dotykając klamki, co za dziwny powiew zapachu przez jej kucharzy, tyle czasu minęło, a jeszcze potrafią dobrze gotować normalnie cudnie. Dziewczyna nie potrafiła opanować się, ale co do alkoholu pohamować ani chwili. Otworzyła drzwi z pokoju jego idąc na korytarz i skręciła w stronę schodów tak właśnie zniknęli.

z.t z Dorei
Powrót do góry Go down
Dorei
Niewolnik

Dorei


Liczba postów : 133
Join date : 17/08/2014

Pokój Dorei Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Dorei   Pokój Dorei EmptyPon Sie 18, 2014 4:52 pm

Podreptał za nią. Skądś dobiegał zapach .. jedzenia? Od razu pociekła mu ślina, ale wytarł szybko w rękaw, mając nadzieję że Cesarzowa nie widziała tego zwierzęcego zachowania/zt
Powrót do góry Go down
Ilivarra
Cesarzowa Thangaldaros

Ilivarra


Liczba postów : 131
Join date : 19/07/2014
Age : 35
Skąd : Mazowieckie

Pokój Dorei Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Dorei   Pokój Dorei EmptyWto Sie 19, 2014 12:08 am

Ili weszła do jego pokoju z nim kładąc na łózku jakoś nie przyszło na myśl, żeby rozbierać bo to nie w jej stylu ani nie przystoi Cesarzowej, jeszcze czego. Spokojnie odetchnęła, wtedy jedynie zakryła go kocem żeby nie zmarzł i niespostrzeżenie wyszła z jego pokoju.

z.t
Powrót do góry Go down
Dorei
Niewolnik

Dorei


Liczba postów : 133
Join date : 17/08/2014

Pokój Dorei Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Dorei   Pokój Dorei EmptyWto Sie 19, 2014 7:56 pm

Dorei obudził się natychmiast. Nie wiedział ile spał ale zmarszczył nos i zdał sobie sprawę, że robił to za długo. Przerażony tą myślą wstał na baczność i rozejrzał się. Ochlapał wodą zmienił ubranie na świeże po czym popędził przez korytarze.

zt
Powrót do góry Go down
Ilivarra
Cesarzowa Thangaldaros

Ilivarra


Liczba postów : 131
Join date : 19/07/2014
Age : 35
Skąd : Mazowieckie

Pokój Dorei Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Dorei   Pokój Dorei EmptyNie Sie 24, 2014 12:43 am

Cesarzowa położyła go na brzuchu, żeby omyć rany na plecach na szczęscie to tylko zadrapanie dlatego niech lepiej tego więcej nie robi. Dziewczyna założyła po wyczyszczeniu ran bandaż zakładając dokładnie i przywiązała w pasie. Spokojnie odetchnęła wtedy przykryła go kołdrą i odpowiedziała spokojnie:
- Miłych snów Dorei - Odpowiedziała dotykając grzywki chłopaka. Taki młody, a bardzo energiczny. Zdawała sobie sprawę że mogło dojść do takiej sytuacji, ale nie aż tak. Po czasie jednak była też zmęczona, dlatego bez chwili wahania wyszła z pokoju jego.

z.t
Powrót do góry Go down
Dorei
Niewolnik

Dorei


Liczba postów : 133
Join date : 17/08/2014

Pokój Dorei Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Dorei   Pokój Dorei EmptyNie Sie 24, 2014 8:50 pm

Śniły mi się koszmary. Wierciłem się w tę i we w tę. W końcu się obudziłem. Sapałem ciężko, a plecy wcale mnie nie piekły jak zazwyczaj. Minęło parę chwil nim zrozumiałem że jestem na zamku. Westchnąłem ciężko, wstałem szybko po czym wyruszyłem na korytarze z zamiarem sprzątnięcia a następnie do ogrodu, miałem ochotę pobawić się w ogrodnika/zt
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Dorei Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Dorei   Pokój Dorei Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój Dorei
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dorei
» Pokój gościnny nr 1.
» Pokój Malcalena
» Pokój gościnny numer 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: THANGALDAROS [przeniesione do E.] :: Zamek Meridion :: Lewe skrzydło :: Pokoiki służbowe-
Skocz do:  

BANNERY




BFF




BUTTONY

TOPLISTY