IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Komnata Ilivarra

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Ilivarra
Cesarzowa Thangaldaros

Ilivarra


Liczba postów : 131
Join date : 19/07/2014
Age : 35
Skąd : Mazowieckie

Komnata Ilivarra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Komnata Ilivarra   Komnata Ilivarra - Page 2 EmptyWto Sie 19, 2014 12:12 am

First topic message reminder :

***

Cesarzowa weszła do swojej komnaty, miała bardzo cięzki dzień, nie miała zbytnio czasu dla siebie w dodatku musiała tutaj przenocować, bo ma zamiar w końcu teraz wypocząć, a jutro odwiedzić Rhia i jej rodzinkę. Wtedy szybko rozebrała się w piżamkę, przedtem była umyć się, szybko skoczyła do łoża swojego zasypiając w najlepsze.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Ilivarra
Cesarzowa Thangaldaros

Ilivarra


Liczba postów : 131
Join date : 19/07/2014
Age : 35
Skąd : Mazowieckie

Komnata Ilivarra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Ilivarra   Komnata Ilivarra - Page 2 EmptySob Sie 23, 2014 9:03 pm

- Nic się nie stało - Odpowiedziała spokojnie, nie jest zła o to że pierwszy to raz robi. Wtedy odetchnęła myśląc co teraz porobi tak naprawdę, może mapy? O właśnie mapy zobaczy w bibliotece.
- Dobrze że pytałeś, bo muszę sprawdzić swoje mapy - Odpowiedziała spokojnie do niego, widząc że skończył już ją czesać.
- Dziękuję Dorei, ah właśnie nakarmiłeś dwa wilki? - Spytała bo nie wie czy słudzy jej to zrobili, zawsze dba o swoje zwierzęta.
Powrót do góry Go down
Dorei
Niewolnik

Dorei


Liczba postów : 133
Join date : 17/08/2014

Komnata Ilivarra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Ilivarra   Komnata Ilivarra - Page 2 EmptySob Sie 23, 2014 9:06 pm

- Nie są głodne. Tak mi powiedziały więc nic im nie dawałem - wyjaśniłem, w końcu znałem język zwierząt.
- Rozumiem. Czy potrzebuje czegoś Pani? Coś zrobić? Coś potrzeba? - zapytałem i modliłem się żeby było coś do zrobienia. Jakby nie patrzeć służenie Ill było wręcz nagrodą dla mnie.
Powrót do góry Go down
Ilivarra
Cesarzowa Thangaldaros

Ilivarra


Liczba postów : 131
Join date : 19/07/2014
Age : 35
Skąd : Mazowieckie

Komnata Ilivarra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Ilivarra   Komnata Ilivarra - Page 2 EmptySob Sie 23, 2014 9:16 pm

- Właściwie mógłbyś, zrób mi kawę oraz przynieś mi alkohol Finlandię z spiżarni - Odpowiedziała spokojnym głosem. Wstała spokojnie z krzesła ubierając kubrak żeby nie zmarznąć, wtedy powiedziała.
- Ja idę do Biblioteki sprawdzić właśnie mapki które zostawiłam na stole - Odparła do niego i wyszła z komnaty.

z.t
Powrót do góry Go down
Dorei
Niewolnik

Dorei


Liczba postów : 133
Join date : 17/08/2014

Komnata Ilivarra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Ilivarra   Komnata Ilivarra - Page 2 EmptySob Sie 23, 2014 9:17 pm

Skinąłem tylko głową po czym ruszyłem do spiżarni. A potem do kuchni. Choć była to pora gdzie buszowali kucharze, a oni niechętnie wpuszczają kogokolwiek do swoich miejsc./zt
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Komnata Ilivarra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Ilivarra   Komnata Ilivarra - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Komnata Ilivarra
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» [W Budowie] Ilivarra Ysaverin Vi Draak  
» Wielka Komnata
» Komnata Cesarzy
» Komnata Vernichtein.
» Komnata Niewierności.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: THANGALDAROS [przeniesione do E.] :: Zamek Meridion :: Prawe Skrzydło :: Komnaty Królewskie-
Skocz do:  

BANNERY




BFF




BUTTONY

TOPLISTY